Závěrečné jarní soustředění - Krkonoše 22-24.3.

19.03.2013 20:12

Tak přátelé, kamarádi, víkend snů se přiblížil a zde jsou bližší informace k celé akci. Je to organizačně poněkud složité, ale věřím, že se s tím poperem a užijem si krásný konec sezony i s oslavou lyžování v neděli a vzpomínkou 100 let staré tragédie na hřebenech hor. Ti co se závazně přihlásili, se naleznou níže v seznamu - pokud nemůžete jet, tak si rychle sežeňte náhradu nebo holt jen pošlete prachy, které jsme za vás za ubytko museli uhradit.

 

Začátek: v pátek ve Špindlerově Mlýně, jsou dva časy příjezdu.

14:00 sportovní sekce - sraz na dvoře domu č.p.243 - naproti hotýlku Diana pod Medvědínem, naložení věcí do auta, přeparkování, výjezd lanovkou na Medvědín a na lyžích s malými baťůžky přesun přes Zlaté Návrší a Labskou na Martinovu boudu. Cestou povinné občerstvovací zastávky, něco na zahřátí vítáno. Auto plné batohů bude odvezeno do Medvědího kolena na 19:30 pro odvoz věcí na Martinovu Boudu. Velitel celého zásahu je Mára - 777101981

 

19:00 nestíhající sekce - sraz v 19:00 až v Medvědím kolenu (zatáčka doprava směrem na Špindlerovku asi 3 km za Špindlem), vyložení věcí, někdo zůstane hlídat věci, řidiči musejí odvést auto do Špindlu na parkoviště, následně je naše auto plné našich věcí odveze (řidiče) zpět do Medvědího kolena, kde 19:30 přijede rolba, kterou se vše (věci i lidi) přepraví nahoru za námi na Martinovu Boudu. Velitel tohoto zásahu je Tomas - 608731861

 

20:00 sraz na Martinově boudě - večeře, večírek, zhodnocení sezony, Brunovi se myslim nedávno narodila dcerka, Jedla chtěl oholit záda, Tomas říkal že vypije pivo pod 5 vteřin atd.

 

Sobota: po najití Bruna v závěji a snídani výlet po hřebenech hor se zastávkami na boudách, pokud bude krásně, tak velký okruh přes Luční, Pláně do Špindlu a zpět přes Labskou

 

Neděle: přesun na historických ski a v dobovém oblečení na Labskou boudu na start závodu, někteří pojedou, někteří ne, Ti co nepojedou, budou fandit a doprovázet závod i bez čísla, to je prý možné, akorát nebudete mít na sobě číslo. Jede se 16 km dlouhý okruh v okolí Labské boudy. Po závodě přesun zpět na Martinovku a odpoledne přesun zpět do Špindlu a odjezd domů.

 

Přihlášení: Mára, Dan + Šárka, Vít, Bombis + Verča, Vašek Bradna (pátek), Jedla, Míra Feige, Bóďa a někdo s ním, francesco, Tomas a Káťa, Holubář, Honza Macaj, Zámek, Martina a dvě ratolesti, Markéta, Bruno (pátek) a Plizi (sobota).

 

Platba: 390 Kč/osoba/noc se snídaní + 150 Kč/osoba či věci rolbou (min 500 Kč), platí se mě osobně

 

Vybavení: celý víkend se odehrává v retro stylu, takže na večírek na chatu očekávám stylové dobové oblečení, přezůvky, dále pak na sobotu (někteří už pátek) normální lyže a výbavu na běžky, teamové oblečení (budem dělat fotky), kraťasy a tričko s krátkym rukávem, sluneční brýle, placatku, dost peněz na čerty, na neděli pak kdo sehnal dobové oblečení a hlavně historické ski a hole!!! Pár lidí také musí vzít karimatku a spacák, neboť ze soboty na neděli bude asi 5 lidí spát tak trochu porůznu :D Já třeba beru.