Visma Ski Classics startuje v neděli v Pontresině

25.11.2016 23:22

Již tuto neděli 27. listopadu odstartuje ve Švýcarské Pontresině nejprestižnější seriál dálkových běhů Visma Ski Classics a náš tým samozřejmě bude u toho. Pro nedostatek přírodního sněhu se pojede na 2 km dlouhých okruzích mírně zvlněného terénu, který každý bude muset objet celkem pětkrát. Ženy budou startovat v opačném pořadí loňského ročníku v půl minutových intervalech a nás bude reprezentovat naše ženská jednička Klára Moravcová. Muži pak startují po pěti minutách také v opačném pořadí loňských celkových výsledků a to tak, že závodníci v jednom týmu startují v intervalech 15 vteřin a tak bude zajímavé sledovat, jakou který tým zvolí taktiku, neboť se počítá čas druhého závodníka z týmu. Náš tým nastoupí tedy v tomto pořadí: Jakub Pšenička, pak naše nová akvizice Ted Armgren ze Švédska a nakonec to nejlepší - nestárnoucí Stanislav Řezáč. Nečekáme, že budeme atakovat stupně vítězů, ale chceme být vidět a odprezentovat naše nové kombinézy. Držet palce a sledovat nás můžete v neděli od 8:45 na České Televizi.