Úvodník sezony 2016/17

09.05.2016 09:31

Drahé členky, členové, realizační teame, noví uchazeči o členství,

 

vítám vás všechny do naší další sezony, pro některé to bude první, druhá, pro některé z nejstarších (služebně) dokonce už devátá. Ano, takovou dlouhou historii, už naše lyžařská rodina v podobě všesportovního teamu z Bedřichova se zaměřením hlavně na běžky, má. Níže si můžete přečíst o novinkách a nejbližších pokynech, které se vás týkají. Dle valné hromady na Jizerce byla již loni schválena vize našeho týmu na další roky. Budeme se snažit zachovat závodní sekci týmu, kterou se budeme snažit podporovat v jejím úsilí a snaze podávat co nejlepší výkony, ale ne na úkor vás všech ostatních. Větší důraz bude kladen na společné tréninky během celého roku a zajištění servisu lyží na všech závodech v ČR a vybraných závodech ve světě. Díky za přečtení a vaše reakce, skol Mára

 

1) Zhodnocení sezony 2015/16

 

Na stránkách v novinkách si můžete přečíst zhodnocení sezony 2015/16, stejný dokument naleznete i v příloze ve formátu PDF. Je to zároveň propagační materiál určený k prezentaci našeho týmu. https://www.silvinimadshusteam.com/news/zhodnoceni-sezony-2015-16/

 

2) Prodloužení členství + noví členové

 

Prosíme tímto všechny stávající členy, aby nám dali neprodleně vědět (nejpozději do konce května), zda chtějí nadále ve zájemné spolupráci pokračovat a zůstat tak součástí jedinečného teamu Silvini Madshus, nebo chcete odejít. Prodloužení členství stačí oznámit e-mailem a následně zaslat na týmový účet částku 2.000 Kč (v případě problémů s platbou nám napiště, můžeme řešit odkladem či splátkovým kalendářem). To samé platí pro nové členy či případné zájemce. Stačí nám poslat info na info@silvinimadshusteam.com a my vám zašleme smlouvu a údaje pro platbu členského příspěvku. Zároveň nám, prosím, pošlete informace do medailonku na stránkách (nové či pokud chcete nějak aktualizovat), to samé platí pro fotky a to nejpozději do konce května!!!

 

3) Vzor plateb

 

Pokud budete cokoli platit na teamový účet 7508046001/5500, například členské poplatky, zálohy na jednotlivé akce, objednané zboží, závody atd, tak musí být ve zprávě pro příjemce uvedeno vždy vaše celé jméno a název akce za kterou platíte. Pokud tak neučiníte, tak bude vaše platba vrácena zpět a budete ji muset posílat znovu. Vzor: částka 4.900 Kč, Daniel Vyštejn, soustředění Mísečky


4) Kalendář akcí a přihlašovaní na tyto akce

 

V kalendáři akcí najdete nabídku soustředění, sportovních kempů, kurzů lyžování, výjezdů na závody a další, co všechno pořádáme. Řazeno je to chronologicky od května až po duben příštího roku. Dnem 29.4.2016 v 0:00,01 (pátek) se otevře přihlašování na jednotlivé akce, které je až do 11.5.2016 otevřeno pouze pro členy teamu a případné nové členy, kteří budou do té doby řádně přijati (stávající členové mají samozřejmě přednost). Připomínám, že jednotlivé akce mají svá omezení v počtu účastníků a tak bude brán zřetel na pořadí, ve kterém jste se na jednotlivé akce přihlásili. Po vyzvání naším e-mailem (tzv Návratkou) budeme žádat o uhrazení nevratné zálohy na akci, která pokud nebude řádně uhrazena, tak bude vaše rezervace považována za neplatnou. Upozorňujeme předem, že pokud zrušíte vaší účast na akci po odeslání doplatku (dle datumu akce, zhruba 1-5 měsíců před akcí), je už pouze na vás, zda si seženete za sebe náhradu nebo ne, my již máme 80-90% výdajů uhrazených a nejsme schopni vám nic vrátit zpět. Hodně štěstí při rezervaci. Termíny a jednotlivé akce se mohou během roku měnit a mohou být doplňovány.


5) Diskuze

 

Diskuze byla zřízena hlavně pro vás, pro domlouvání se na jednotlivé akce, ať už jde o návštěvu divadla, kina, prodej nepotřebného materiálu, nebo spolujízdy na trénink, závody, společný trénink kdekoli na světě, cestu kamkoli, prostě tak, aby to, že jste členy teamu, znamenalo i to, že můžete díky tomu jít třeba na kolo nebo plavat s kýmkoli jným a pomocí diskuze se snáze domluvíte, než přes posílání mejlů stovce těch, kteří nemají zájem. Díky všem, kteří ji již používají a zároveň všem díky, že ji začnete používat - je to fakt jednoduché!!! Spousta informací bude nyní nově jen na diskuzi!!!


6) Nabídka sponzorů

 

Tradiční nabídky našich sponzorů a partnerů na pořízení levnějších produktů bude následovat, vše ještě zpracováváme a připravujeme, měla by přijít zhruba do poloviny měsíce května.


7) Seriál závod na kolečkových lyžích

 

Stejně jako loni, jsme se jako tým i letos rozhodli uspořádat seriál závodů na kolečkových lyžích po celé ČR s názvem Silvini Skiroll Classics, které vyvrcholí poslední víkend v září závodem v Hrádku nad Nisou a tradičním výjezdem na Ještěd, které oba přímo pořádáme. Doufáme, že se na většině akcí s vámi potkáme a že se aktivně zapojíte do závodění a v případě Hrádku a Ještědu i do organizace, díky.

 
    8) Hledání nových sponzorů a partnerů + pomoc s médii
 

    Finanční prostředky jsou potřeba vždy a tak se neustále snažíme hledat nové a nové partnery pro náš tým. Tímto vás prosíme i o         vaši pomoc a to buď předáním nějakého zajímavé kontaktu, koho by náš tým nebo pořádané závody mohli zajímat nebo i přímým         ziskem nějakého nového partnera, kde slibujeme dle výše sponorské částky odměnu až 20% pro toho, kdo nám pomůže. Stejnou         pomocí nám jsou i kontakty v oblasti médií (televize, rádia, noviny, časopisy, internet). Důležitá je samozřejmě i obecná propagace     na závodech v oblečení nebo díky lyžím, ale i třeba u piva s kamarády.
   
    V případě nějakých dotazů či přání se nebojte nás konatktovat.

--

    Skol vedení Silvini Madshus teamu