Úvodník sezony 2014/15

15.04.2014 20:53

Drahé členky, členové, realizační teame,

 

vítám vás všechny do naší další sezony, pro některé to bude první, druhá, pro některé z nejstarších (služebně) dokonce už sedmá. Ano, takovou dlouhou historii, už naše lyžařská rodina v podobě všesportovního teamu z Bedřichova se zaměřením hlavně na běžky, má. Níže si můžete přečíst o novinkách a nejbližších pokynech, které se vás týkají. Díky za přečtení a vaše reakce, skol Mára

 

Hodnocení sezony 2013/14

 

O hodnocení celé sezony stručně i detailně jsme diskutovali na tradičním jarním soustředění, které se letos konalo na Jabkenicích a podrobná hodnotící slova si můžete přečíst v následujícím odkazu - zhodnocení sezony 2013/14.

 

Změna názvu teamu

 

Jistě už spousta z vás zaznamenala na stránkách a facebooku tu velkou změnu, která náš team potkala. Věřte, že nebylo lehké se rozloučit s partnerem, který byl prvním velkým tahounem v našich začátcích (děkujeme), ale finanční matematika je jasná. Firma Ski Trab odmítla dál náš team jakkoli podporovat a už poslední rok nechala čistě na mých bedrech (finance i materiál), proto jsme už tajně od podzimu, kdy bylo jasné, že Ski Trab končí, hledali nového strategického partnera pro financování chodu teamu, servisu při závodech a podporu vybraných sportovců a také materiálního partnera, který by našemu teamu přinesl to nejkvalitnější do stopy za dotované ceny a navíc nám poskytl nějaké vybavení pro vybrané sportovce. Změna názvu nese sebou vždy velká rizika, ale myslím, že tím, že začátek zůstává stejný, naše hlavní barva jako zelená také, tak doplnění červené v podobě druhého největšího výrobce lyží na světě firmou Madshus, bude pro nás pro všechny přínosem. Navíc jsme smlouvu uzavřeli na několik let, stejně jako se Silvini, aby bylo z obou stran jasné, že nechceme už měnit název a jsme pro stabilní team s tradičními hodnotami. Spolupráce s Madshusem nám otevírá i snadnější cestu na sever mezi ostatní světové teamy i díky další zvýšené podpoře z Norska - tentokráte od Swixu, který nás také bude podporovat a to zejména servisním materiálem. Věřím tedy, že se s novým názvem brzy ztotožníte a hrdě budete reprezentovat pod názvem SILVINI MADSHUS TEAM (SMT). S tímto souvisí i změna naší internetové adresy na https://www.silvinimadshusteam.com (nebojte, staré odkazy se automaticky přesměrovávají). U facebooku zatím zůstává starý název, o změně jednáme. Pro vás to samozřejmě nic neznamená, krom jména, pod kterým vystupujete a přihlašujete se na závody. Co se týče oblečení, tak je obecně známo, že letos budou nové kombinézy a všechny nové věci, budou už s novým logem. Stávající oblečení normálně platí dál, pouze budeme chtít na vybrané kusy oblečení doplnit nášivku Madshus, budeme vás informovat.

 

Prodloužení členství + noví členové

 

Prosíme tímto všechny stávající členy, aby nám dali neprodleně vědět, zda chtějí nadále ve zájemné spolupráci pokračovat a zůstat tak součástí jedinečného teamu Silvini Madshus, nebo chcete odejít. To samé platí pro nové členy či případné zájemce. Stačí nám poslat info na silviniskitrab@centrum.cz a my vám zašleme smlouvu a údaje pro platbu členského příspěvku. Zároveň nám, prosím, pošlete informace do medailonku na stránkách (nové či pokud chcete nějak aktualizovat), to samé platí pro fotky.

 

Vzor plateb

 

Pokud budete cokoli platit na teamový účet 7508046001/5500, například členské poplatky, zálohy na jednotlivé akce, objednané zboží, závody atd, tak musí být ve zprávě pro příjemce uvedeno vždy vaše celé jméno a název akce za kterou platíte. Pokud tak neučiníte, tak bude vaše platba vrácena zpět a budete ji muset posílat znovu. Vzor: částka 4.900 Kč, Daniel Vyštejn, soustředění Mísečky

 

Kalendář akcí a přihlašovaní na tyto akce

 

V kalendáři akcí najdete nabídku soustředění, sportovních kempů, kurzů lyžování, výjezdů na závody a další, co všechno pořádáme. Řazeno je to chronologicky od května až po duben příštího roku. Dnem 16.4.2014 v 0:00,01 se otevírá okno pro přihlášení na jednotlivé akce, které je až do konce měsíce dubna - 30.4.2014 otevřeno pouze pro členy teamu a případné nové členy, kteří budou do té doby řádně přijati (stávající členové mají samozřejmě přednost). Připomínám, že jednotlivé akce mají svá omezení v počtu účastníků a tak bude brán zřetel na pořadí, ve kterém jste se na jednotlivé akce přihlásili. Po vyzvání naším e-mailem budeme žádat o uhrazení nevratné zálohy na akci, která pokud nebude řádně uhrazena, tak bude vaše rezervace považována za neplatnou. Upozorňujeme předem, že pokud zrušíte vaší účast na akci po odeslání doplatku (dle datumu akce, zhruba 1-5 měsíců před akcí), je už pouze na vás, zda si seženete za sebe náhradu nebo ne, my již máme 80-90% výdajů uhrazených a nejsme schopni vám nic vrátit zpět. Hodně štěstí při rezervaci. Termíny a jednotlivé akce se mohou během roku měnit a mohou být doplňovány.

 

Nabídka sponzorů - !!! pozor !!! krátké časové omezení !!!

 

Jako vždy vám přinášíme širokou nabídku levnějších věcí od našich sponzorů, některé jsou celoroční, některé mají časové omezení a to poměrně krátké. Proto jim, prosím, věnujte svoji pozornost. Jedná se zejména o nabídku cyklodresů od Silvini, které je potřeba objednat do 25.4.2014, dále pak lyží a bot Madshus do 26.4.2014, holí, lyží a doplňkového zboží Ski Trab do 10.5.2014, kolečkových lyží a servisního materiálu Swix do 20.5.2014, lyží Sporten do 31.5.2014, Enervit pak zůstává jako vždy k poslednímu dni v měsíci, tedy 30.4., pak 31.5. atd. Ostatní nabídky jsou celoroční.

 

Diskuze

 

Diskuze byla zřízena hlavně pro vás, pro domlouvání se na jednotlivé akce, ať už jde o návštěvu divadla, kina, prodej nepotřebného materiálu, nebo spolujízdy na trénink, závody, společný trénink kdekoli na světě, cestu kamkoli, prostě tak, aby to, že jste členy teamu, znamenalo i to, že můžete díky tomu jít třeba na kolo nebo plavat s kýmkoli jným a pomocí diskuze se snáze domluvíte, než přes posílání mejlů stovce těch, kteří nemají zájem. Díky všem, kteří ji již používají a zároveň všem díky, že ji začnete používat - je to fakt jednoduché!!!