Týmové setkání na Bedřichově

11.12.2017 22:20

Tradiční úvodní setkání našeho týmu absolvujeme vždy začátkem prosince v domovském Bedřichově. Ani letos tomu nebylo jinak. Zahájení sezóny pro většinu členů jsme načasovali správně na víkend 9.-10.12. a magistrála nás uvítala výborně upravenými stopami a teplotami pod nulou. Nejprve jsme ale zahájili jubilejní desátou sezónu našeho týmu na pátečním večírku na Dolině, kde se diskutovalo, promítaly fotky a fasovalo vybavení.

V sobotu nás čekalo dopolední focení na stadionu a pak už hurá do stopy. Skupina se hned ve stoupání k Buku rozdělila na několik menších. Ostřílení borci, kteří již mají v nohách stovky kilometrů na sněhu zamířili přes Rozmezí rovnou ke Smědavě a dále na Jizerku. Ostatním byla cílem Knajpa nebo jen Hřebínek. Odpoledne nás čekaly ještě hry na stadionu v hustém sněžení a v podvečer regenerace v sauně. Večer pak vyvrcholil tradiční týmovou hrou čepice. I neděle nám přichystala skvělé lyžařské podmínky a tak jsme hltali další porce kilometrů ve stopách magistrály, než jsme se odpoledne rozjeli ke svým domovům. Další týmové setkání nás čeká na závěr sezóny na Jizerce.

 

Fotky od Zuzanky