Setkání týmu

17.11.2011 12:54
Drazí sportovní přátelé, kamarádky a kamarádi, sponzoři, náš společný tréninkový a závodní tým Ski Trab Mára se pěkně rozjel a naplnil a tak doufám, že jste přes léto řádně potrénovali a v zimě budete předvádět co nejlepší výkony v našich barvách.
 
Spousta z vás se mnou přes léto už trénovala, měli jsme i dvě výběrová soustředění, na Lipně a v Norsku v Sjusjoenu. Teď přichází první soustředění pro všechny, které je zároveň i takovým malým seznamovacím večírkem. Jistě jste už také zaznamenali, že máme ve správě tenisové kurty a hlavně chatu Jabkenice, kde se celé setkání uskuteční.
 
Sejdeme se v pátek 25.11. večer mezi šestou a sedmou hodinou ve Skiservisu Mára, odkud se následně přesuneme na sedmou na Jabkenice, kde bude připraveno malé pohoštění a něco, aby nebyl suchý jazyk :-) Během večera dojde k představení týmu, vysvětlení poviností a výhod být v týmu, rozdání slevových kartiček, prezentace sponzorů a rozdání sponzorských darů. Páteční program je pro vás povinný. Následně můžete zůstat až do konce víkendu, to je jen na vás.
 
Ubytování je pro vás zajištěno na chatě Jabkenice za provozní náklady, sebou vemte přezuvky, spacák či vlastní povlečení (nebo za příplatek je možné použít naše povlečení), ručník a věci co potřebujete :-) Chata je vybavena kuchyňkou, kde je možné si vařit nebo chodit do blízké Doliny či jiné restaurace na jídlo. Kapacita ubytování je velká, takže sebou můžete vzít i drahé polovičky či kamarády.
 
Všichni pevně věříme, že už bude touto dobou sníh a celý víkend tak strávíme na běžkách při společných trénincích s trenérem. Pokud by náhodou ještě nenapadlo, tak sebou vemte věci na běhání, hole na imitace a kolečkové lyže.
 
Cena: 250 Kč/os pátek-sobota-ubytko+pohoštění
          400 Kč/os pátek-neděle-ubytko+pohoštění
          100 Kč/os za naše povlečení
 
Potvrzení o příjezdu posílejte na e-mail: m.pazdera@centrum.cz do 15.11.2011.