Podzimní setkání týmu - program

24.11.2012 11:50

Kamarádi a kamarádky ze Sivini Ski Trab teamu, dovolujeme si vás pozvat na tradiční podzimní soustředění. To proběhne na chatě Jabkenice v Bedřichově o víkendu 30.11. - 02.12.2012.

Vaše účast je povinná, neboť je potřeba probrat velkou řadu změn, které nás čekají v nadcházející sezóně. Samozřejmě během víkendu proběhne i mnoho sportovních a kulturních akcí. Letos se zaměříme na vzájemné poznávání hlavně nových členů. Proto je tu výzva od sekce bydlící mimo Jizerské hory pro členy týmu z Jizerských hor.

Zůstaňte na setkání déle než jen v pátek večer, ať Vás lépe poznáme. Nejlépe celý víkend!!!

Podle poslední předpovědi počasí to vypadá od středy na sněžení. Budeme li mít to štěstí, že nám napadne, rozhodně nebude sněhu moc a vezměte si raději nějaké kameňačky.

Program víkendu

Pátek - sraz na chatě v 18:00, zahájení v 19:00 - ohlédnutí za minulou sezónou, fasování týmového oblečení, povinnosti a výhody člena týmu, představení nových sponzorů, informace o nadcházející sezóně (ski clasic, závody, soustředění, servis) a samozřejmě tmelení kolektivu.

Sobota - varianta lyže - dopoledne soutěže a hry (poznávací orientační závod, biatlon, štafety), oběd, odpoledne vyjížďka různých rychlostních skupin, ukázka cvičení power jógy a sauna, večeře na zrekonstruované Prezidentské chatě ve společnosti jizerskohorských lyžníků.

            - varianta sucho - dopoledne soutěže a hry (poznávací orientační závod, štafety), oběd, odpoledne společná chůze s holemi, ukázka cvičení power jógy a sauna, večeře na zrekonstruované Prezidentské chatě ve společnosti  jizerskohorských lyžníků.

Neděle - varianta lyže - dopoledne soutěže a vyjížďka na lyžích, oběd, vyhlášení výsledků soutěží a závěrečné zhodnocení na chatě.

            - varianta sucho - dopoledne soutěže, kolečkové lyže nebo delší výběh nebo chůze s holemi, oběd, vyhlášení výsledků soutěží a závěrečné zhodnocení na chatě.

Program může být upraven podle aktuálních podmínek. Proto zůstaňte celý víkend aby jste mohli absolvovat všechny soutěže a případně vyhrát hodnotné ceny!!!  

Sebou: peníze, přezuvky, spacáky, zájemci o power jógu karimatky nebo nějaké podložky, věci na běžky nebo věci na imitace, běhání a na kolce, dobrou náladu, tužka, zápisník.

Věci na pohoštění sebe a kamarádů na pátek i sobotu jsou vítány, my něco málo připravíme....

Cena: 400 Kč (2x noc + občerstvení)

Parkování: u buněk

!!!potvrzení účasti na e-mail m.pazdera@centrum.cz nutné, stejně tak jako napsání omluvy za neúčast (i když je účast neomluvitelná), kdo tak neučiní, bude z teamu vyřazen či náležitě pokutován (vyřizuje Pan Dan)!!!