Oběžnílk číslo 13

08.01.2014 10:51

Jizerská 50

Přátelé a kamarádi, jak všichni víme,závod byl  kvůli nedostatku sněhu zrušen.My se sejdeme v neděli ráno v servisu v 8,30 (převlíkneme se a namažeme lyže), v 8,45 uctíme památku horolezců (Mára za celý tým zapálí svíčku) a po té se vydáme ( půjdeme, pojedeme) i s čísly a kombinézách (povinné teamové oblečení) po trase zrušené Jizerské 50. Vezměte si sebou maratonky, lyže svačinu, foťák, dobrou náladu. Pojedeme všichni společně (budeme na sebe čekat).
Důležíté upozornění: do zítra 9.1. do 9h pište sms, nebo mail,  jsem schopen vyzvednout startovní číslo na Jizerskou 50 - potřebuji vědet jméno a startovní číslo.
 

Jilemnická 50 

Závod se pravděpodobně dle předpovědi uskuteční. Z Jablonce vyráží 2 velká auta, zájemci o místa pište mailem rezervaci. Na místě bude možnost namazat lyže za standartní ceny Ski Servisu Mára, případně členům týmu poradíme mázu.
 
 

 Nový závod do Ski Classics

Za Jizerskou 50 byla vybrána náhradní varianta závodu La Diagonela v St. Moritz, vzhledem k jeho pozdnímu zveřejnění a finanční náročnosti jsem se rozhodli s mnoha týmy závod bojkotovat.  Příští sezónu se do Švýcarska zodpovědně připravíme,neboť byl závod nově zařazen do série závodu Ski Classics a bude se pravidelně konat mezi termíny Jizerské 50 a Marcialongy.
 

 

Orientační běh - pětihodinovka

V době Marcialongy se jede na Bedřichově  Pětihodinovka v orientačním běhu, pro 2 týmy nabízím startovné zdarma.  Kdo má zájem, rezervuj mailem.