Oběžník číslo 7

22.09.2014 10:41

Skol kamarádi a kamarádky ze Silvini Madshus teamu,

 

je tu další oběžník týkající se závodu na Ještěd, chybějících plateb, zrušení soustředění na Dachsteinu a naopak opětovné znovuzrození Mallorky, kam jedeme na 100%. No a taky se nám přiblížili už i každoroční testy v Jablonci.

 

1. Platby členského příspěvku = 2.000 Kč za rok

 

Doposud někteří z vás tento roční poplatek neuhradili a ani se nepokusili domluvit o případném rozložení či odložení platby, proto prosíme ty, kteří se níže najdou, aby tak do konce září učinili (toto je poslední výzva, pokud se neozvete, budete vyřazeni). Děkujeme. Pokud je tam uveden někdo neprávem, tak se omlouváme a prosíme o kontaktování nás.

 

Beránek, Erben, Jetmarová, Kačena, Ondrášek, Punčochář, Vácha

 

2. Promítání z cykloputování Dana a Šárky na sever Norska je již dnes 22.9. od 19:30 na Rampě, tak kdo můžete, tak doražte!!!

 

3. Silvini Skiroll (c)up Ještěd - výjezd do nebe

 

Stejně jako loni, tak i letos pořádáme poslední neděli v září (28.9.) závod na kolečkových lyžích a in-linech nahoru na Ještěd. Doufáme, že se většina z vás zúčastní a kdo ne, tak nám alespoň přijede pomoct, potřebujeme více jako 20 dobrovolníků z řad členů, kamarádů či rodinných příbuzných. Děkujeme předem, že se ozvete. Více o akci zde: Ještěd

 

4. Rozkol soustředění na Dachsteinu a na Mallorce

 

Světové teamy jezdí již třetím rokem namísto drahých ledovců, kde pokud nejste déle, nemůžete stejně kvalitně trénovat, do tepla na kvalitní soustředění na kolečkové lyže a běhání, zejména pak na Mallorcu. Loni jsme si to ověřili, je to fakt pecka a čerpali jsme z toho celou zimu. Na Dachstein, na který jste mě ukecávali, se přihlásili 2 lidi, proto ho rušíme a letíme místo toho opět na Mallorcu. Předpokládaný termín je plus mínus 2 dny (jak vyjdou letenky) v týdnu 12-19.10. Letět chceme z Norimberku či z Drážďan. Cena s plnou penzí v hotelu i s letenkou je zhruba 10-12.000 Kč + se složíme za půjčení auta na 4 dny, abychom mohli jezdit do kopců - cca 2.000 Kč. Ať stihneme vše vyřídit, objednat atd, tak pokud chcete jet někdo s náma, tak se ozvěte do konce tohoto týdne 26.9. Zatím jsme 4, počet je neomezen.

 

5. Podzimní testy

 

Než jsme se nadáli, tak jsou tu. Podzimní testy pro vyzkoušení, jak jste na tom. Připomínám, že nejsou pro nás, ale pro vás, ať se můžete porovnat s konkurencí, poznat nové lidi z teamu a při každoroční účasti si tak zajistíte krásný přehled vaší aktuální výkonnosti. Testy jsou v neděli 5.10.!!! Více zde:podzimní testy