Oběžník číslo 6

18.06.2013 08:39

 

SSTT tour 2013

 

Letošní druhé soustředění v Itálii se opět vydařilo na výbornou a zúčastnilo se ho celkem 25 lidí, což byl velmi solidní balík, který v nových krásných dresech vzbuzoval obdiv i respekt zároveň. Najezdilo se mezi 800 až 900 kilometry a to převážně v drsných stoupáních, neboť těm nejvytrvalejším se podařilo za týden nastoupat kolem 20.000 výškových metrů (kam se serou ty nadopovaný sráči z Tour de France). Tím byl položen základní pilíř vytrvalosti a pomalu se z kol začneme přesouvat od července na kolečkové lyže. Více o soustředění si budete moct přečíst na stránkách teamu v průběhu týdne, součástí článku budou i fotky ke stažení. Zvláštní poděkování pak patří sehrané dvojce Zuzanka a Káťa, kkteré se o nás celou dobu tak krásně staraly.

 

BoBokolo + sportovní víkend v Bedřichově

 

Tento víkend 21-23.6. je v Bedřichově setkání temu, kdy můžete využít k ubytování chatu Jabkenice 200 Kč/noc/os. V pátek je v plánu krátké posezení a pokec, v sobotu pak hlavní údálost celého víkendu a to BoBokolo - závod na 90 km na lesním kole po trase skoro stejné jako v zimě, kterého se mohou účastnit jen Ti, co už absolvovali zimní část (i ti, co byli disvalifikováni kvůli neoznačeným kontrolám). Odpoledne pak budou probíhat různé turnaje v tenise, stolním tenise, volejbalu, fotbalu a nohejbalu. Večer je v plánu grilování a opékání buřtů s posezením u ohně (nápoje a jídlo si dovezte každý co kdo potřebujete). V neděli pak ráno vyrazíme opět na společnou vyjížďku na kole po Jizerkách. Tato akce je určena i pro členy MINI teamu a pro rodinné příslušníky, tak je neváhejte vzít sebou, koupání je možné v přehradě.

 

Bodce na kolce

 

Francescovi se podařilo sehnat borce, co má diamantovou brusku na broušení bodců na kolečkové hole, tak si je schraňujte do pytlíku a až jich budeme mít kupu, tak se jednou ročně předají a on nám je nabrousí, nejlépe nechávat přímo u francesca či mě nebo Thomase.

 

MINI team

 

Slíbené vyhlášení soutěže je tady, nejpovedenější obrázek či fotku na téma SSTT nám dodala dle hlasování Áďa Kulíková a tak ji čeká málá odměna, kterou předáme doufám o víkendu na společném sportovním setkání v Bedřichově. Gratulujeme. Na výsledky se můžete podívat zde: soutěž pro MINI

 

Ponožky a dresy

 

Kdo si ještě nevyzvedl dres, tak tak může učinit v prodejně Tomsport nebo si ho nechat poslat poštou za 100 kč, dokonce jich je pár navíc, takže kdo zaváhal a neobjedna si ho, tak to ještě může napravit. Cena 1.590 Kč - platba v hotovosti. Ale upozorňuju, že jich je jen pár!!! Ohledně ponožek mám lepší zprávy, těch je ještě dost a lze si je opět buď vyzvednout u Thomase v obchodě nebo nechat poslat na dobírku. Cena je 100 Kč za pár, při koupi 3 párů je cena 250 Kč. Velikosti :S (EU36-38)/(CM22-24)-M (EU39-41)/(CM25-27)-L (EU42-45)/(CM28-30)-XL (EU46-48)/(CM31-33)