Oběžník číslo 5

28.05.2013 19:49

Enervit

 

Blíží se nám termín 31.května a s ním i termín objednávání Enervitu, proto kdo něco chcete, tak máte ještě šanci až do 3.6. do 18:00, kdy to budu odesílat. Více zde: objednávka Enervit

 

Kolo pro život - čísla jen za 100 Kč

 

Podobně jako v zimě v seriálu Stopa pro život máme díky našim partnerům téměř zdarma 4 startovní čísla v seriálu kola pro život. Jedno číslo stojí 100 Kč a je vždy pro první 4 zájemce (kdo dřív přijde, ten dřív bere), kteří se ozvou Thomasovi - info@tomsport.cz a to nejpozději do 12:00 ve středu v týdnu před závodem. Nejbližší závody - 8.6. Orlík tour Kooperativy, 22.6. Vrchlabí - Špindl tour Škoda Auto, 29.6. Kouty MTB marathon České spořitelny.

 

Kalendář akcí

 

Opět přibyly nové akce - Mallorca v říjnu, namísto zrušeného Dachsteinu, kde budeme tvrdě trénovat na kolečkových lyžích a běhat s holemi po kopcích pěkně v teplíčku, zatímco u nás už bude hnusně. Další akcí je pak soustředění na Mísečkách v prosinci, které je jako navazující náhrada za zrušený Dachstein a je celé zaměřeno na techniku. O dalších vás samozřejmě budeme opět informovat.

 

Romik Malivánek

 

Ten kluk šíří hrdě naši slávu dál i mimo lyžařské kruhy, konkrétně do triatlonu. Připravuje se na něj teprve od jara a má za sebou zatím jeden přípravný závod v 1/2 ironmanu v Rakouském St. Pöltenu, kde sice pro nepřízeň počasí zrušili plavání, ale v cyklistické 90 km dlouhé (2:30) a běžecké 1/2 maratonové části (1:26) přesvědčil o svých kvalitách na tolik, že se kvalifikoval na mistrovství světa v Las Vegas!!! Celkově to šel 4:01, 104. celkově, 8. v kategorii a 4. Čech. A to vše v barvách SSTT, pro který jsme díky němu získali triatlonovou licenci.
 

Počet členů

 

Přátelé, kamarádi, sice jsme se neradi s některými museli během května pro nedodržování smlouvy nebo neochoty ji naplňovat rozloučit, ale přišli noví, po většinou již známí a kvalitní členové a díky nim jsme dosáhli krásného počtu 80 aktivních členů a členek. Děkujeme a slibujeme, že se pokusíme nezklamat důvěru v nás vloženou.