Oběžník číslo 3

07.05.2013 20:55

Radostná událost v teamu

 

Tak děti se nám rodí jako po dešti. Tentokráte se činili francesco s Kačkou a minulý týden ve středu se na svět poprvé usmála na svátek lásky malá Lucinka Moravcová. Gratulujeme a přejeme jí krásu maminky a zarputilost tatínka.

 

Obnova členství

 

Musím vás pochválit, skoro všichni jste se už ozvali, jen nám chybí poslední kus - jmenovitě  Dmitrii Zhukov. Prosíme tedy o informaci, zda budeš pokračovat či vstupovat do teamu nebo ne. Díky za info. Pokud tak neučiníte do 10. května, budeme to brát tak, že již nemáte zájem a budete vyřazeni z teamu, zároveň smazáni z naší interní databáze.

 

Nabídka od Ski Trabu

 

Do 10. května máte ještě stále možnost objednat lyže vyráběné přímo na míru od našeho sponzora - firmy Ski Trab. Cena závodního modelu je 6.900 Kč a tréninkového modelu pak 3.500 Kč. Pro více informací pište na m.pazdera@centrum.cz

 

Nabídka od Swixu a Madshusu

 

Tak jako loni se rozhodla tato Norská firma hodnotně podpořit náš team nabídkou vybraných modelů oblečení, lyží, holí a vosků za bezkonkurenční ceny. Pro bližší nabídku koukněte na stránky sem: Swix oblečení nebo Swix hole a vosky nebo Madshus. POZOR - tato akce platí pouze do 14. května, pak už nebude možné zaručit dostupnost a dodání zboží (podzim).

 

Enervit

 

Podařilo se nám rozšířit nabídku zlevněných produktů od Enervitu. Objednaný Enervit z měsíce dubna bude zítra odesílán, k vyzvednutí u Tomase v obchodě. Platby na účet teamu.

 

Silvini Ski Trab tour 2013

 

A už se nám to blíží. Po veleúspěšné loňské  první tour  zkrze celé alpy (můžete si připomenout zde) vyrážíme letos znovu. Tentokráte byl datum stanoven na 8-16.6.2013 a vyrážíme do dvou oblastí v okolí Dolomit. Bydlet budeme ve dvou obcích vždy po 4  nocích v apartmánech, od kud budeme vyrážet na jednotlivé etapy. Čekají nás klasiky známe z Gira di Italia i tajné krásy zdejší krajiny a přírody, kopečky malé i velké a zážitky jen ty největší. Umožňujeme se připojit i jen na jednu či druhou půlku celé akce (8-12.6. nebo 12-16.6.), to je na vás. Jiná kombinace není možná. Více najdete v kalendáři akcí - SSTT tour 2013 Zájemce prosíme o nahlášení nejpozději do 25.května, kvůli ubytování. Ceny budou známy do pár dnů. Rozpis jednotlivých etap a jejich profilů naleznete pak zde: SSTT_2013.pdf (2,7 MB)

 

Kolo pro život - čísla jen za 100 Kč

 

Podobně jako v zimě v seriálu Stopa pro život máme díky našim partnerům téměř zdarma 4 startovní čísla v seriálu kola pro život. Jedno číslo stojí 100 Kč a je vždy pro první 4 zájemce (kdo dřív přijde, ten dřív bere), kteří se ozvou Thomasovi - info@tomsport.cz a to nejpozději do 12:00 ve středu v týdnu před závodem. Nejbližší závody - 11.5. Mladá Boleslav tour Škoda auto a 18.5. Jestřabí hory České spořitelny, 8.6. Orlík tour Kooperativy, 22.6. Vrchlabí - Špindl tour Škoda Auto, 29.6. Kouty MTB marathon České spořitelny.

 

Startovné zdarma

 

Pro podporu vašich sportovních úspěchů jsme se rozhodli proplatit veškeré startovné na závodech, kde se umístíte na bedně = do třetího místa. Pro takový nárok je potřeba předložit oficielní výsledky závodu, originál doklad o zaplacení a počet startujích v kategorii musí být o minimálním počtu 5 a více osob. To, že musíte být i řádně přihlášeni za team (Silvini Ski Trab team nebo SSTT) snad nemusím připomínat. (taky doufám, že Romik nevyhraje toho Ironmana na Havaji, Thomas Vasák a Báťa ACR, pač jinak zkrachujeme :D)