Oběžník číslo 2

30.04.2013 11:56

Seznamte se s další novinkou letošního roku a to Oběžníkem (odpuste mi ten starodávný výraz, ale newsletter mi nějak nejde z huby). Ten bude na stránkách v novinkách, na facebooku a zároveň vám přijde na váš e-mail. Četnost bude závislá na nových informacích, závodním období a naší pracovitosti, zhruba tedy 1-4x za měsíc.

Radostná událost v teamu

 

Je mi ctí vám oznámit šťastnou událost v našem teamu. Ajdovi a Kátě Zárybnickým se totiž narodila krásná holčička Anička, ke které jim samozřejmě gratulujeme a přejem, ať je holka k světu, zvláště pak v bílé stopě.

 

Obnova členství

 

Prosíme všechny stávající členy, aby nám nejpozději do 10. května dali vědět, zda chtějí pokračovat nebo ne, kdo se nám do tohoto data neozve, bude smazán a nebudeme s ním nadále počítat. Stejné datum platí i pro zaslání nových informací do medailonku a fotek.

 

Objednávky Enervit

 

Společnost Enervit rozšířila svoji produktovou řadu, jejíž popis už máme i s cenami na stránkách a připomínám, že do zítra 1.5.do 22:00 máte možnost cokoli objednat, pak až zase za měsíc. Dodání bude do konce týdne.

 

Mini team

 

Pro členy mini teamu jsme připravili finále soutěže o nejhezčí obrázek nebo fotku, tak prosím hlasujte klidně i vy, anketa běží do konce května. Také najdete v kalendáři akcí pro Mini dvě akce vhodné i pro děti a manželky. Připomínám, že i pro členy Mini teamu platí, že je nutná obnova členství do 10. května.

 

Kalendář akcí

 

Připomínám, že do zítra 1.5. do 22:00 máte možnost rezervovat si účast na jednotlivých závodech (Marcialonga, Vasaloppet a Birkebeiner), pak půjdou čísla i místa na akcích k volnému prodeji i mimo team. Takže kdo tak neučinil, tak má poslední možnost. Také přibyly nové akce - Palavas-silničky v květnu, dále Podzimní testy v září, a Bobrcup v říjnu. O dalších vás samozřejmě budeme opět informovat.

 

Diskuze

 

Také jsme pro vás upravili diskuzi, která by nyní měla být přehlednější a snadněji sledovatelná. Navíc ji můžete sledovat pomocí kanálu RSS, stejně tak jako celé stránky.

 

Kolo pro život - čísla jen za 100 Kč

 

Podobně jako v zimě v seriálu Stopa pro život máme díky našim partnerům téměř zdarma 4 startovní čísla v seriálu kola pro život. Jedno číslo stojí 100 Kč a je vždy pro první 4 zájemce (kdo dřív přijde, ten dřív bere), kteří se ozvou Thomasovi - info@tomsport.cz a to nejpozději do 12:00 den před závodem. Jedná se ještě o dva závody - 11.5. Mladá Boleslav tour Škoda auto a 18.5. Jestřabí hory České spořitelny.

 

V příštím čísle, které vyjde příští týden vás seznámíme s podrobným itinerářem SSTT tour na silničkách skrze Alpy a nahrazením nehorázně drahého a málo účiného soustředění na Dachsteinu za tréninkový camp na Mallorce na kolečkových lyžích (jednáme o možnosti absolvovat některé tréninky s bratry Aucklandy). Skol vedení MDT