Oběžník číslo 10

10.10.2013 09:51

Enervit

 

Kdo chce něco objednat, tak má šanci do zítra, tedy pátku 11.10. do 9:00 rána, pak až v listopadu. Vybrat produkty můžete zde: Enervit

 

Bydlení v Hostivích

 

Pokud někdo sháníte krásné a poklidné bydlení v Hostivicích, na jihozápadě Prahy kousek od letiště a dálnice na Plzeň či Karlovy Vary, tak napište Danovi https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/276919-nabidka-pronajem-bytu-na-piskach-hostivice

 

Závod na kolečkových lyžích - SILVINI SKIROLL (C)UP JEŠTĚD - výjezd do nebe

 

Na konci září se nám podařilo jako teamu zorganizovat nevídanou akci v podobě výjezdu na kolečkových lyžích na Ještěd, tímto bych chtěl poděkovat všem, co se buď zůčastnili nebo se aktivně na pořádání podíleli. Tiskovou zprávu z celé akce si můžete přečíst zde: Ještěd - výjezd do nebe

 

Mísečky a Sjusjoen a BoBoběh víkend

 

Na tyto dvě akce máme ještě stále volná nějaká místa, jak do Norska na první lyžování v listopadu do oblíbeného Sjusjoenu nebo pak na soustředění zaměřené na techniku na Horních Mísečkách na začátku prosince. Potřebujeme to ale vědět do konce října!!! Tak neváhejte. Další akcí a novinkou je BoBoběh víkend, kdy se sejdeme v pátek na Chatě Jabkenice pro utužení party, v sobotu poběžíme závod na Českou Chalupu a v neděli je BoBoběh. Vemte sebou klidně rodinné příslušníky, závodit nemusíte, stačí třeba fandit. V so odpoledne je naplánovát navíc ještě trénink.

 

Oblečení - teď to nejdůležitější!!!

 

Zasíláme Vám nabídku TÝMOVÉHO zimní OBLEČENÍ s prosbou o odpověď. Stejně jako v minulém roce jsme pro Vás připravili zvýhodněný balíček TÝMOVÉHO zimního oblečení s názvem týmu a logy týmových sponzorů. Objednávky prosím zasílejte do 31.10. na email info@tomsport.cz s uvedením požadovaných velikostí - např. kalhoty L, bunda XL, čepice L/XL. Možnost vyzkoušení velikostí je od 14.10. v obchodě TOMSPORT v Jablonci nad Nisou (mob. 608731861).

 

Jak jistě všichni pozorujete, Náš tým se stále rozvíjí a posouvá vpřed. Stejně tak se i my (realizační tým) snažíme s Vámi i dobou držet krok a zabezpečit vše potřebné. Tato skutečnost s sebou samozřejmě přináší novinky a změny, které je třeba řešit a zapracovat do našeho týmu. Jednou z důležitých součástí je naše týmové oblečení, které z nás dělá tým a jednotnou partu pro naše okolí a pomáhá nám propagovat naše sponzory a partnery.

 

S naším hlavním partnerem, sponzorem a výrobcem oblečení firmou SILVINI s.r.o., jsme uzavřeli dvouletou smlouvu na podporu našeho týmu. Součástí je samozřejmě prezentace nové kolekce zimního i letního oblečení pro nadcházející 2 roky.

Pro náš tým toto přináší změnu ve formě NOVÉ týmové zimní BUNDY a ČEPICE.

 

Pro NOVÉ členy týmu je zde klasická nabídka ve formě balíčku zimního týmového oblečení :

(BUNDA, VESTA, KALHOTY, ČEPICE, RUKAVICE) - 4.490,-

 

Pro STÁVAJÍCÍ členy týmu (kteří mají "zelenou" týmovou bundu z minulé sezony 12/13) je zde zvýhodněná nabídka :

(BUNDA, ČEPICE) - 1.200,- Věříme, že tuto nabídku využijete a podpoříte tak týmového ducha. Pro ty, kteří si nejsou jisti nebo nemohou tolik jednorázově investovat do týmového oblečení, nabízíme možnost individuálního splátkového režimu.

 

Nabídka pro objednávku jednotlivých kusů oblečení :

Bunda MONTAGNO (pánská, dámská) MOC 2.650,-

cena TEAM - 1.750,-

Kalhoty PRO FORMA (pánské, dámské) MOC 1.990,-

cena TEAM - 1.150,-

Vesta SCATTO (unisex) MOC 1.890,-

cena TEAM - 1100,-

Rukavice MONTASIO (pánské, dámské) MOC 690,-

cena TEAM - 400,-

Čepice TEGRAFO (unisex) MOC 350,-

cena TEAM - 200,-

Mikina ALTISSIMA / CROCETTA (pánská, dámská) MOC 1.190,-

cena TEAM - 750,-

 

Současně také stále platí nabídka týmových triček a ponožek s názvem týmu :

Triko PROMO (pánské, dámské) MOC 590,-

cena TEAM - 350,-

Ponožky TEAM (unisex - 3 páry) MOC 360,-

cena TEAM - 250,-