Oběžník číslo 1

24.04.2014 20:49

Diskuze

 

Diskuze byla zřízena hlavně pro vás, pro domlouvání se na jednotlivé akce, ať už jde o návštěvu divadla, kina, prodej nepotřebného materiálu, nebo spolujízdy na trénink, závody, společný trénink kdekoli na světě, cestu kamkoli, prostě tak, aby to, že jste členy teamu, znamenalo i to, že můžete díky tomu jít třeba na kolo nebo plavat s kýmkoli jným a pomocí diskuze se snáze domluvíte, než přes posílání mejlů stovce těch, kteří nemají zájem. Díky všem, kteří ji již používají a zároveň všem díky, že ji začnete používat - je to fakt jednoduché!!! Nechápeme, co je tak těžkého, napsat tam, že jedete třeba na závody . . .

 

Nabídka sponzorů - !!! pozor !!! krátké časové omezení !!!

 

Jako vždy vám přinášíme širokou nabídku levnějších věcí od našich sponzorů, některé jsou celoroční, některé mají časové omezení a to poměrně krátké. Proto jim, prosím, věnujte svoji pozornost. Jedná se zejména o nabídku cyklodresů od Silvini, které je potřeba objednat do 25.4.2014, dále pak lyží a bot Madshus do 26.4.2014, holí, lyží a doplňkového zboží Ski Trab do 10.5.2014, kolečkových lyží a servisního materiálu Swix do 20.5.2014, lyží Sporten do 31.5.2014, Enervit pak zůstává jako vždy k poslednímu dni v měsíci, tedy 30.4., pak 31.5. atd. Ostatní nabídky jsou celoroční.


Kalendář akcí a přihlašovaní na tyto akce

 

V kalendáři akcí najdete nabídku soustředění, sportovních kempů, kurzů lyžování, výjezdů na závody a další, co všechno pořádáme. Řazeno je to chronologicky od května až po duben příštího roku. Dnem 16.4.2014 v 0:00,01 se otevírá okno pro přihlášení na jednotlivé akce, které je až do konce měsíce dubna - 30.4.2014 otevřeno pouze pro členy teamu a případné nové členy, kteří budou do té doby řádně přijati (stávající členové mají samozřejmě přednost). Připomínám, že jednotlivé akce mají svá omezení v počtu účastníků a tak bude brán zřetel na pořadí, ve kterém jste se na jednotlivé akce přihlásili. Po vyzvání naším e-mailem budeme žádat o uhrazení nevratné zálohy na akci, která pokud nebude řádně uhrazena, tak bude vaše rezervace považována za neplatnou. Upozorňujeme předem, že pokud zrušíte vaší účast na akci po odeslání doplatku (dle datumu akce, zhruba 1-5 měsíců před akcí), je už pouze na vás, zda si seženete za sebe náhradu nebo ne, my již máme 80-90% výdajů uhrazených a nejsme schopni vám nic vrátit zpět. Hodně štěstí při rezervaci. Termíny a jednotlivé akce se mohou během roku měnit a mohou být doplňovány.