Jaro 2013 - úvodník sezony

22.04.2013 20:52

Nastalo jaro a náš team Silvini Ski Trab vstupuje do další sezony, historicky už páté. Je mojí milou povinností vás všechny do ní přivítat, ať už jste s námi od začátku jako třeba francesco, nebo jste úplnými nováčky, tak vězte, že se těším na další společný rok. Natěšený jako malé dítě čekám, co nám přinese nového, kam všude se vypravíme za společnými tréninky a jakých dobrých výsledků kdo dosáhne. Čekají se i nové přírůstky do rodiny, těmi posledními je Brunova malá Esterka a Ičiho Karlička. Jako každý rok nás čeká pár malých organizačních změn, které by nám všem měly usnadnit život, zlepšit komunikaci, informovanost a celkové služby v našem teamu. V následujících řádkách se vás se vším pokusím seznámit.

 

Tou první a hlavní změnou je fakt, že vhledem k množství členů naší velké lyžařské rodiny a povinností z toho vyplývajících, už nejde stíhat věnovat se teamu jen ve volném čase a proto vznikla placená pracovní pozice na 1/4 úvazku. Tu budu zastávat zatím já, uvidíme, jak se osvědčím. Pro vás z toho vyplývá, že poplatek za členství v teamu se zvedá na částku 2.000 Kč. Tou milejší zprávou pak je, že za to budete dostávat pravidelné novinky na e-mail, které se samozřejmě objeví i na stránkách a na facebooku. V těch vás budeme informovat o nejbližších trénincích, závodech, volných číslech, akcích, termínech na objednání oblečení a spoustě dalšího. Zároveň pro vás jsou připraveny dva dny v týdnu (pondělí a úterý) pro konzultace, rady a řešení všeho potřebného. Více o výhodách členství se dočtete pak zde: O týmu

 

Druhou velkou změnou jsou nové podmínky členství v teamu. Kvůli smlouvám s našimi partnery a jejich dodržování jsme byli nuceni sáhnout k podepsání smlouvy i s vámi. Takže ať už se rozhodnete prodloužit členství v teamu na další rok nebo vstupujete jako nový člen, tak je potřeba vyplnit a řádně podepsat novou smlouvu o členství v teamu. Ta je k vyzvednutí a podepsání u Thomase v obchodě Tomsport, nebo vám ji na vyžádání zašlu pomocí e-mailu. Požadujeme start na alespoň jednom závodě v létě a jednom v zimě pod názvem Silvini Ski Trab team (SSTT) a účast na podzimním setkání. Také jsme museli stanovit pokuty za nedodržování smlouvy, což se rovná nedodržování podmínek členství v teamu. Proto doporučujeme jejich řádné přečtení: Podmínky členství

 

Jako obvykle je zde nabídka od jednotlivých sponzorů, která se snad ještě bude rozšiřovat. Nyní věnujte pozornost zejména objednánávání cyklodresů na letní sezonu od firmy Silvini, které je potřeba objednat do 30. dubna 2013. Do stejného data je možné objednat také produkty firmy Enervit (objednává se vždy k poslednímu dni v měsíci). Do 10. května je pak možné objednat lyže Ski Trab přímo na míru. Další možnosti si prostudujte, uzávěrky možností objednání zatím nehoří.

 

Prosíme tímto všechny stávající členy, aby nám dali neprodleně vědět, zda chtějí nadále ve zájemné spolupráci pokračovat a zůstat tak součástí jedinečného teamu Silvini Ski Trab, nebo chcete odejít. To samé platí pro nové členy či případné zájemce. Stačí nám poslat info na silviniskitrab@centrum.cz a my vám zašleme smlouvu a údaje pro platbu členského příspěvku. Zároveň nám prosím pošlete informace do medailonku na stránkách (nové či pokud chcete nějak aktualizovat), to samé platí pro fotky.

 

Pro členy MINI teamu se budeme letos snažit udělat více, než jen společné tréninky a testy, doufáme, že se povede i nějaké MINI soustředění.

 

V kalendáři akcí pak najdete kalendář fungující na google platformě, kterou pokud používáte, tak si jen kalendář přidáte do toho svého a o víc se nemusíte starat. Jinak jím jde lehce listovat a sledovat termíny jednotlivých akcí, které budou samozřejmě ještě přibývat. Níže pak nalezenete jejich popis, podmínky účasti a ceny. Dbejte prosím zvýšené pozornosti u termínů rezervace na jednotlivé akce, aby vám něco neuteklo, nebo aby už nebylo vyprodáno. To se týká hlavně přihlašování na závody do světa, konkrétně Marcialongu, Vasaloppet a Birkebeinerrenet, kde jako team máme rezervovaná místa pouze do 30. dubna 2013, pak půjdou čísla k volnému prodeji!!!

 

V záložce Společné tréninky pak naleznete podobný kalendář, kde se objevují vypsané společné tréninky, místo a čas. Přes léto jich moc nebude, přes podzim a zimu pak budou pravidelně minimálně 2x týdne. V záložce Co již proběhlo pak najdete články s fotkami z jednotlivých akcí, které můžete klidně psát i vy, nestyďte se. V záložce Výsledky závodů pak budou prezentovány vaše výsledky ze závodů, ať už půjde o hru kluliček nebo o mistrovství světa. Nezapomeňte na svoji povinnost nás o vašem výsledku nejpozději 2 dny po skončení závodu poslat na e-mail silviniskitrab@centrum.cz tyto náležitosti: název závodu, trať, disciplínu, pořadí a čas sebe a zároveň vítěze, odkaz na web závodu, popřípadě i fotku (důležité pro sponzory). Na podzim pak budou opět Kondiční testy v Jablonci, kde se máte možnost porovnat s ostatními kolegy z teamu a také se svými loňskými výsledky, ať víte, jak jste na tom.

 

V sekci diskuze se pak můžete domlouvat s ostatními členy teamu na různých věcech bez obtěžování ostatních nevyžádanými e-maily. Slouží třeba k domluvě jízdy na závody, na společný trénink nebo další informace, které chcete ostatním sdělit. Posledním upraveným bodem je Kontakt, kde najdete všechny potřebné oficiality ohledně názvu teamu, IČO, adresu, číslo účtu a logo.

 

Toť asi vše z novinek pro následující sezonu. Doufáme, že se vám povede a budete mít z pohybu a výsledků radost jak vy sami, tak ostatní. Hodně zdaru přeje Mára, Thomas a Pan Dan.