AKTUALIZACE: Jarní setkání + valná hromada + přijímání nováčků

01.04.2015 10:00

AKTUALIZACE:

Místo konání: Jizerka - penzion Kakrda

Program pátek: sraz 18-19:00, možnost večeře, začátek valné hromady 19:30, volná zábava 22:00

Sobota: 9-10:00 odjezd na lyže, 15:00 start skikrosu, 18:00 sauna

Neděle: 9-10:00 odjezd na lyžích na Smrk, 15:00 start Biatlonu, 18:00 sauna

Pondělí: Velikonoční poslení vyjížďka sezony a odjezd domů

Sebou: přezuvky, peníze, horší lyže na blbnutí, komický převlek, nějaký alkohol do soutěže na Skikros

Volná místa: ještě jsou, stačí dorazit :-)

 

Skol,

 

závěrečné jarní soustředění se uskuteční v termínu Velikonoc, tedy 3-6.4.2015. Místo konání předpokládáme Jizerku - penzion Kakrda (tam kde je pobočka Skiservisu Mára). Pokud bude málo sněhu, tak bude výjezd do Krkonoš na některou z horských bud v horních partiích. Je na Vás, zda chcete přijet jen na jeden večer, jeden den, či na celé tři dny. Chceme to pojmout jako závěrečnou lyžovačku a každý den udělat výlet na jiné místo, v sobotu jsou naplánovány i sranda závody, biatlon a skikros, neděle a pondělí velký celodenní výlet. Povinný je jakýkoli převlek, maska, komické či jiné prapodivné oblečení na večer a závody. Alkohol je povolen, ale jen v takové míře, aby nenarušoval průběh celé akce a neobtěžoval ty účastníky, kteří se mu z jakých koli důvodů vyhýbají. Pokud chcete vzít sebou nějaké své kamarády či kamarádky (potencionální členy) či rodinné příslušníky, tak to není žádný problém, ba naopak. Do středy 18.3.2015 nám dejte e-mailem vědět, zda se zúčastníte a v jakém počtu a které dny, ať můžeme zarezervovat ubytování se snídaní, jídlo si bude dále každý platit sám. Zároveň s rezervací zašlete rezervační poplatek 500 Kč za každou osobu na týmový účet 7508046001/5500, který je nevratný (po špatných zkušenostech během posledního roku). Akce je ideální pro nové členy či nové uchazeče o členství, aby se zapojili do teamu a poznali teamového ducha.

 

V rámci této akce proběhne v pátek hned na úvod valná hromada zapsaného spolku Silvini Madshus team na téma - Vyhodnocení sezony, plány a vize do budoucna, přání členů a dotazy členů. Jinými slovy, chceme, aby jste se zapojili do vedení týmu a svými názory a argumenty pomohli určit naši další budoucnost a cestu, kterou se vydat. Kdo se nemůže zúčastnit, tak má šanci zaslat otázky či nápady na týmový e-mail do konce měsíce března. Z valné hromady bude sestaven klasický zápis o tématech, návrzích a výsledcích jednání. Zároveň se pokusíme odpovědět na všechny otázky a vše následně umístit na naše týmové stránky. Na toto závěrečné soustředění budou pozvání i naši hlavní parneři a sponzoři.

 

Na příští rok 2015/16 připravujeme opět spoustu soustřední, kempů, závodů a jiných společných akcí, ale jejich termíny budou známi až během měsíce dubna. Ty termíny a akce, které jsou nyní na stránkách, neberte zatím prosím vůbec vážně.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

Návratka:

 

Jméno:

Datum: pátek - sobota - neděle - pondělí

Počet osob:

Jiné:

___________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Skol vedení Silvini Madshus teamu